Новини ТАУ

Туристична Асоціація України

Туристичною асоціацією України спільно з Тульчинською міською радою Вінницької області, Тренінговим агентством «ASK» за сприяння ТРГО „Тульчинське земляцтво” і Тульчинське училище культури організовано та проведено виїзний інтерактивний форум «Місто: розвиток через туризм», метою якого є бачення представників громадянського суспільства щодо розробки стратегій та впровадження інструментів перетворення міста та району на конкурентоспроможний туристичний центр.

Туристичною асоціацією України підписано Угоду про співпрацю з Національною асоціацією путівників/Nacionalinė Kelionių Vadovų Asociacija у сфері туризму та культурних обмінів.
Зокрема, сторони домовились про об'єднання зусиль для розвитку та зміцнення ділового співробітництва в сфері туризму s культурних обмінів,

21 березня - у рамках реалізації Проекту "Культурна спадщина в контексті розвитку туризму в м. Чугуїв", що фінансується Європейським Союзом, Туристична асоціація України оголошує тендер на придбання товарів (робіт, послуг). 

В рамках реалізації проекту регіонального розвитку «Місто: розвиток через туризм» відбулася робоча зустріч представників Туристичної асоціації України (Попович С.І., Забалдіна Ю.Б.) з Савчуком В.П., міським головою Білої Церкви, щодо долучення Білої Церкви до проекту ТАУ.

Туристичною асоціацією України спільно з Путивльською міською радою Сумської області та Тренінговим агентством «ASK» проведено виїзний інтерактивний форум «Місто: розвиток через туризм», метою якого є пошук шляхів перетворення населеного пункту на конкурентоспроможний туристичний центр, розвиток персональної ефективності керівника. Активну участь у дискусії та обговоренні питань регіонального розвитку туризму взяли Голова Путивльської міської ради Сумської області Павлік С.А., інші представники органів місцевої влади, громадських організацій та бізнесу.

В рамках реалізації проекту регіонального розвитку "Місто: розвиток через туризм" відбулася робоча зустріч представників Туристичної асоціації України (Опанасюк Н.А., Забалдіна Ю.Б.) з Лєзніком М.Г., заступником голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Королем О.Г., Головою Бобрицької сільської Ради Києво-Святошинського району Київської області, керівництвом Бобрицького сільського благодійного фонду "Розвиток та благоустрій" (Іваненко Р., Сухенко Т.) та Богдановою Т.О., головою Благодійного Фонду "Есфірь".