Новини ТАУ

Туристична Асоціація України

17 березня 2023 року відбулося засідання Ради з питань реорганізації Асоціації. Розглянуто наступні питання: 1) про вибори керівного складу Асоціації та внесення відповідних змін до ЄДР; 2) про визначення основних напрямів діяльності Асоціації на 2023 рік; 3) про налагодження співпраці з міжнародними туристичними асоціаціями; 4) інші організаційні питання.   

 

20 лютого 2020 року відбулося засідання Виконкому Асоціації, на якому розглянуто наступні питання:

1. Прийом до членів ТАУ.

2. Ротація персонального складу Виконкому.

3. Визначення основних напрямів діяльності Асоціації на поточний рік. Зокрема,

  • підготовка проекту змін до Закону України «Про туризм» та подання через суб’єктів законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради;
  • налагодження співпраці з новоствореним органом виконавчої влади з питань туризму та курортів;
  • участь членів Асоціації у роботі  Міжнародної туристичної біржі "ITB Berlin 2020" (4-8 березня 2020 р., м. Берлін, Німеччина).

 

 

Туристичною асоціацією України спільно з Тульчинською міською радою Вінницької області, Тренінговим агентством «ASK» за сприяння ТРГО „Тульчинське земляцтво” і Тульчинське училище культури організовано та проведено виїзний інтерактивний форум «Місто: розвиток через туризм», метою якого є бачення представників громадянського суспільства щодо розробки стратегій та впровадження інструментів перетворення міста та району на конкурентоспроможний туристичний центр.

Туристичною асоціацією України підписано Угоду про співпрацю з Національною асоціацією путівників/Nacionalinė Kelionių Vadovų Asociacija у сфері туризму та культурних обмінів.
Зокрема, сторони домовились про об'єднання зусиль для розвитку та зміцнення ділового співробітництва в сфері туризму s культурних обмінів,

21 березня - у рамках реалізації Проекту "Культурна спадщина в контексті розвитку туризму в м. Чугуїв", що фінансується Європейським Союзом, Туристична асоціація України оголошує тендер на придбання товарів (робіт, послуг). 

В рамках реалізації проекту регіонального розвитку «Місто: розвиток через туризм» відбулася робоча зустріч представників Туристичної асоціації України (Попович С.І., Забалдіна Ю.Б.) з Савчуком В.П., міським головою Білої Церкви, щодо долучення Білої Церкви до проекту ТАУ.