Новини ТАУ

Туристична Асоціація України

Туристичною асоціацією України спільно з Тульчинською міською радою Вінницької області, Тренінговим агентством «ASK» за сприяння ТРГО „Тульчинське земляцтво” і Тульчинське училище культури організовано та проведено виїзний інтерактивний форум «Місто: розвиток через туризм», метою якого є бачення представників громадянського суспільства щодо розробки стратегій та впровадження інструментів перетворення міста та району на конкурентоспроможний туристичний центр.

 

Розглянуто питання:
1. Туризм як стратегічний напрям розвитку міста та району.
2. Можливості та „больові точки” розвитку туризму в Тульчинському районі – як використати місцеві ресурси для залучення відвідувачів.
3. Інноваційні ідеї та рішення – як заробити гроші на туризмі.

 

За результатами роботи Форуму:
1. Підписано Угоду про співпрацю між Туристичною асоціацією України та Тульчинською міською радою Вінницької області щодо реалізації проектів у сфері туризму та об’єднання зусиль для перетворення міста на конкурентоспроможний туристичний центр через запровадження публічно-приватного партнерства.
2. Визначено перспективні напрями співробітництва. Зокрема,
- розроблення стратегічних документів (стратегії, плани, програми, дорожні карти розвитку туризму) та супровід їх впровадження;
- організація та проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів з питань розвитку туризму, підвищення ефективності туристичного бізнесу, тощо;
- юридичний та маркетинговий супровід розвитку туризму в Тульчині.