Новини ТАУ

Туристична Асоціація України

Туристичною асоціацією України спільно з Путивльською міською радою Сумської області та Тренінговим агентством «ASK» проведено виїзний інтерактивний форум «Місто: розвиток через туризм», метою якого є пошук шляхів перетворення населеного пункту на конкурентоспроможний туристичний центр, розвиток персональної ефективності керівника. Активну участь у дискусії та обговоренні питань регіонального розвитку туризму взяли Голова Путивльської міської ради Сумської області Павлік С.А., інші представники органів місцевої влади, громадських організацій та бізнесу.

 

За результатами роботи Форуму:

 

  1. Підписано Угоду про співробітництво між Туристичною асоціацією України та Путивльською міською радою Сумської області щодо реалізації проектів у сфері туризму та об’єднання зусиль для перетворення міста на конкурентоспроможний туристичний центр через запровадження публічно-приватного партнерства.
  2. Визначено перспективні напрями співробітництва. Зокрема:
  • розроблення стратегічних документів (стратегії, плани, програми, дорожні карти розвитку туризму) та супровід їх впровадження;
  • організація та проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів з питань розвитку туризму, підвищення ефективності туристичного бізнесу, тощо; - юридичний та маркетинговий супровід розвитку туризму в Путивлі.